TEENINDUSWEB-i TÖÖPAKKUMISED

Äriklientide müügiesindaja

Töö asukoht: Eesti

Töö kirjeldus: Tööks on telefoni teel aktiivne müük Eesti äriklientidele,
jätkusuutlike kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine, klientide pädev nõustamine.

Nõudmised:

Pakutav töö on Sulle sobiv, kui

– soovid teha aktiivset müügitööd
– tunned end suulisel väljendamisel kindlalt, tead, et suudad teisi veenda
– suudad vabalt suhelda ja kirjutada eesti keeles
– oskad kasutada Exceli ja Outlooki võimalusi
– sul on väga hea enesedistsipliin, oled energiline ja võimeline töötama omal
initsiatiivil
– soovid müügitööd tehes raha teenida
– oled täpne ning korrektne
– oled vähemalt keskharidusega
– oled sihikindel ja töö tulemustele orienteeritud

Kasuks tulevad teadmised müügitööst.
Eelnev müügitöökogemus on eelduseks, aga ei ole nõutav!

Info töö kohta: töö on tehtav telefoni ja arvuti teel kaugtööna. Vajalik
mobiiltelefoni, arvuti ja interneti püsiühenduse olemasolu. Töö on sobiv ka lisatööna.

Töö tasustamine: tööd pakume käsunduslepingu alusel väga heal tasemel
tulemuspalgaga. Töised telefonikõned hüvitatakse.

Kui tunned, et see pakkumine on sinu jaoks, siis palun saada oma elulookirjeldus ja motivatsioonikiri: vilma@teenindusweb.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga